Potrebujete poradiť?
..tak neváhajte a zavolajte nám:
Kontakt: +421 907 881 881
alebo napíšte:
info@cameleoncompany.sk
 

Všetko pre gelové nechty

V našom internetovom obchode Všetko pre gelové nechty nájdete všetko pre dokonalé gelové či akrylové nechty a nechtový dizajn pre domáce použitie i pre nechtové dizajnérky.

Tovar je prehľadne rozdelený v kategóriách, do ktorých sa dostanete kliknutím na hlavnej lište alebo v ponuke vľavo:

VŠETKO PRE GÉLOVÉ NECHTY:
 • UV GELY

  (podkladové gély, stavebné gély, jednofázové gély, make up gély, vrchné géy, francúzske gély, farebné gély)
 • AKRYL

  (farebný akryl, stavebný akryl, liquid)
 • NAIL ART

  (akrylové farby, aquarel farby, flitre, hexagon mix, kamienky, fólie, miniperličky, polperličky,  nálepky,   ostatné) 
 • STRONGmatic UV Nailpolish

 • ŠTETCE

  (štetce na akryl, štetce na gel, štetce na nail art)
 • DOPLNKY A PRÍSLUŠENSTVO

  (šablóny, tipy, pilníky, vzorkovníky, kovové nástroje, ostatné)
 • POMOCNÉ TEKUTINY

  (cleaner, olejčeky, primer, prep a ostatné)
 
Prečo GELOVÉ NECHTY?

Pestované nechty sú synonymom ženskosti a často tým prvým, čo pritiahne pozornosť na ženské ruky. 
Gélové nechty sú najžiadanejšou úpravou nechtov, nevyžadujú špeciálnu starostlivosť, vyzerajú prirodzene. Keď sa rozhodnete pre gélové nechty, zaručene stúpne vaše sebavedomie. Ak pridáte drobné zdobenie, zdobenie kresbou, kvetmi, kamienkami, flitrami, pomocou odtlačkov, vaše ruky budú krajšie ako na pohľad, tak aj na dotyk.
 
Žerie vám nervy ich nekontrolovateľné štiepenie?
Nechápete, ako sa vám nechty stihnú polámať skôr, než dorastú do želanej dĺžky? A nebaví vás neustále pilníkovanie ich povrchu, aby sa žiarivo leskli? Ak sa vám nedarí nechty udržiavať dlhodobo v želanej dĺžke a tvare, treba zvážiť iné alternatívy.
 
Gélové nechty vs. akrylové nechty
Umelé tvarovanie nechtov môže z vašich rúk vyčarovať elegantný módny doplnok a navyše pomôže
spevniť oslabené nechty. Gélová technika, pri ktorej sa necht modeluje gélom a schne pod UV-lampou, patrí medzi modernejšie techniky.

Akrylovú metódu je vhodné zvoliť vtedy, ak sú nechty viac namáhané – napríklad upratovaním alebo častou prácou v záhrade. Ak sa však vaše pazúriky dostanú do rúk nešikovnej manikérky, riskujete, že sa vám pod nimi vytvoria nepekné vzduchové bubliny. Dajte si preto záležať nielen na výbere metódy, ale aj manikérky.

Extravagancia vs. klasika

Zaručene najatraktívnejšou farbou na nechty je jasná krvavá červená. Za umenie v nechtovom dizajne sa stále považujú obľúbené farebné ornamenty, pôvabné žiarivé flitre a  kamienky vsadené na špičke nechta. Čím rozhodne zaujmete sú nápadné tigrované a zebrie motívy. Záleží len na vás, či máte na safari odvahu.

Na jar a v lete si nechajte umelé nechty príjemne oživiť jasnými veselými farbami ako pastelovou žltou či oranžovou. Ak ste viac naklonená elegancii a decentnosti, ostaňte verná vkusnej francúzskej manikúre. Touto rafinovanou klasikou stavíte na istotu. Nikdy nevychádza z módy. Podobne ako chanelovský kostým a čierne koktejlky.

Upresniť vyhľadávanie